eVesa – sklep internetowy

Kilka tygodni temu, zastanawialiśmy się z Tomkiem, nad tym, jaki powinien być sklep dla naszych klientów, jak bardzo powinien być zaawansowany, jak wiele powinien posiadać funkcjonalności. Zastanawialiśmy się, co tak na prawdę klientowi jest potrzebne. Dzięki temu, że uwielbiamy rozmawiać z naszymi klientami, właściciele firmy Vesa, uświadomili nam, czym wyróżniamy się od innych i dlaczego wygrywamy z innymi.

W sumie moglibyśmy napisać, że „naszym sekretem jest ciasto..”, ale przecież nie wiele by to komukolwiek powiedziało. Nie napiszemy więc nic. Niech to, dlaczego to do nas przychodzą klienci a nie do nikogo innego, pozostanie naszą słodką tajemnicą, którą może kiedyś zdradzimy..  eVesa.pl – projekt gotowy do oddania. Dziękujemy za jakże miła współpracę 🙂 Takich klientów życzymy sobie i innym zawsze i wszędzie 🙂

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

Zostaw komentarz