Teatr Dramatyczny w Płocku od InfraCOM

Wkraczamy na etap wersji beta z projektem dla płockiego Teatru Dramatycznego. Bardzo ciekawy projekt, ze względu na sam etap przygotowania projektu graficznego. Jak wiadomo TEATR to artyści, a ARTYŚCI to wyobraźnia, a WYOBRAŹNIA to różne wizje różnych osób, wielu osób i dlatego też ciężko było trafić w gusta wszystkich tych, którzy swoje pięć groszy do owego projektu chcieli dołożyć. Do końca nie udało się dogodzić wszystkim, ale wspólnymi siłami doszliśmy do etapu, gdzie projekt ma się ku końcowi.

Bardzo ciekawe doświadczenie, tym bardziej, że pracowaliśmy w lekko powiększonym zespole i tym razem podział obowiązków trochę się zmienił, był po prostu inny niż do tej pory. Miłe było też to, że pomimo tylu sugestii od tylu osób z teatru i nam udało się wcisnąć „parę własnych pomysłów”. W sumie, jak się okazało w ostateczności, pomimo odwrotnego wrażenia, tego od nas oczekiwano.

Wersję BETA projektu, możecie oglądać pod adresem http://teatr.kylos.pl

Uwagi mile widziane.

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

3 komentarze

  1. Strona nie zaskakuje, a teatr przecież jest zaskakujący, tajemniczy. Na sekcję promocyjną afisza użyłbym innych czcionek, bo te „arialopodobne” już dawno się wyeksploatowały :/

  2. Trudno było znaleźć ten post w google, stronka ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. SEO w 2015 stało się skomplikowane, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

Zostaw komentarz