Co w pracy słychać…?

Wakacje przyszły, więc i czas urlopów się zaczął. Odpocząć w końcu trzeba od tej całej plątaniny różnego rodzaju kodów. Wakacje dłuższe co prawda dopiero we wrześniu, ale do tego czasu dwie spore imprezy, szybki wypad na weekend do Wrocławia no i dokończenie kilku mniejszych projektów w między czasie. Warto się oczywiście pochwalić tymi co już oddane. Serwis internetowy dla firmy TOP SERVICE – www.technikabiurowa.info.

Zupełnie nowy szablon, wdrożony InfraCMS, dodany moduł promocji, kilka ciekawych rozwiązań w jqueary. Kolejny ostatnio oddany projekt w ramach działalności non profit – www.salosplock2010.pl. Strona WWW dla Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej, które odbędą się już we wrześniu w Płocku. Zainteresowanych imprezą (całkiem sporą) zapraszam na stronę, tam znajdziecie wszystkie informacje.

W międzyczasie DERMAGLIN. Taka nowa przygoda w projektowaniu pudełek na kosmetyki. Przyjemna praca z fantastycznymi ludźmi. Zainteresowanych kosmetykami tejże firmy zapraszam na www.dermaglin.pl.

Pogoda wreszcie się uspokoiła, upały sobie choć na chwilę odeszły, więc i skupienie oraz kreatywność do pracy większa. Przede mną dwa projekty stron internetowych, o których nie będę się rozpisywał w tej chwili.

Taki spokój w wakacje nawet mi się podoba, można chociaż przez moment poczuć jak student – choć te czasy już nie wrócą 🙁

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

3 komentarze

  1. Popraw pierwszy adres 😉
    Pozdrawiam 🙂

  2. hop hop jest tu ktoś 🙂 ?

Zostaw komentarz