CSS3 Generator

Ostatnio natknąłem się na świetne narzędzie, niezmiernie ułatwiające prace przy tworzeniu arkuszy stylów w CSS. CSS3 GENERATOR – tak oto nazywa się owe narzędzie, które pomimo jakże ogromnej prostoty tworzy nam kod arkusza stylów, i jednocześnie pokazuje jaką ułomną przeglądarką jest Internet Explorer.

Potrzebujesz stworzyć zaokrąglone rogi w CSS? Chcesz podzielić tekst na kolumny? Szukasz sposobu jak stworzyć cień w CSS pod tekstem lub boksem? CSS3 Generator pokaże Ci w prosty sposób jak to zrobić! Szczerze powiedziawszy dla mnie najważniejsze jest jednak to że narzędzie to pokazuje nam, czy elementy kodu działają w danej przeglądarce! W prosty sposób można bez testowania strony na 3 czy 4 głównych przeglądarkach stwierdzić czy daną funkcje warto użyć, czy też nie.

Na prawdę polecam. Zarówno dla tych co CSS mają w małym palcu jak i tych, którzy swoją przygodę z CSS-em dopiero zaczynają.

Link do CSS3 Generator: http://css3generator.com/

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

2 komentarze

Zostaw komentarz