Głodny? Noodle w sajgonie!

SAJ-GON to taka restauracja, do której warto wybrać się, kiedy człowiek chce zjeść dużo, zapłacić mało i aby smakowało. Powiem szczerze, że do momentu, kiedy Tomek, nie pokazał mi owej restauracji to za każdym razem, przechodząc obok niej, miałem mieszane uczucia co do zawartości talerzy jakie tam serwowano. Zdanie zmieniłem, kiedy spróbowałem, a już całkowicie się przekonałem kiedy zapłaciłem. Nie podają tam może jakiś wykwintnych dań, ale powiem szczerze, że rosół z makaronem sojowym to dla mnie cud kulinarny. Podobno dosyć smaczną i niedrogą nowością jest noodle w sajgonie. Jutro mam zamiar się wybrać, jako że mam niedaleko, więc sprawdzę i dopiszę czy warto.

Skąd w ogóle wpis o SAJGONIE? Ano, dzisiaj w końcu po dłuższym czasie udało nam się przejąć dla naszego klienta domenę www.saj-gon.pl i wstawić tam jego upragnioną ulotkę 🙂 O domenę trzeba było chwile powalczyć, ze względu na niedopatrzenie poprzedniej firmy, obsługującej naszą płocką restaurację.

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

Zostaw komentarz