Dawno dawno temu… czyli uczniak.com – reaktywacja

Dawno temu, bo jakieś ponad 5 lat do tyłu miałem pewną przygodę z pewnym portalem internetowym, dzięki któremu poznawałem co to jest biznes internetowy. W portalu tym prowadziłem serwis z pomocami naukowymi dla uczniów i studentów. Jeszcze przed nowym rokiem, całkiem przypadkiem wygrzebałem bazę danych z tymi „pomocami naukowymi” i wpadł do głowy pomysł, żeby udostępnić je światu takimi jakimi są. Baza danych była w większości budowana przez użytkowników serwisu, który prowadziłem. Ze względu na to, ze programistycznie byłem wtedy mało rozgarnięty, prace były dosyłane na maila, i dodawane przez moderatora serwisu, czyli przeze mnie.

Uczniak.com – to ten serwis, gdzie możecie dorwać owe materiały. Nie tworzyłem grafiki, strona jest bez całej otoczki, pomyślałem, że najważniejszy jest tekst. Google za czas pewien powinno zindeksować nowe treści na stronie, więc i wyszukiwarka powinna być pomocna. Jeśli będzie mało efektywna, napiszę coś swojego.

Marcin Gerwatowski

Marcin Gerwatowski. Tak się nazywam. 32 lata w 2014 roku. Wyrafinowany realista. Niektórzy mówią, że pesymista – kłamią. Lubie krótkie zdania. Od niedawna bloger. Uczący się. Tak więc, za wszelkie nieścisłości przepraszam!

Zostaw komentarz